1992'den beri perdelik ve döşemelik kumaşlar, duvar kaplamaları ve dekoratif malzemeler hizmetinizdeyiz 

Kişiye Özel El Yapımı 

Kişiye Özel Premium Perde ve Ev Dekorasyonu

Kişiye Özel Premium Perde ve Ev Dekorasyon Tasarımları

Kişiye Özel Premium Perde ve Ev Dekorasyonu

About Us

1992 yılında kurulan Tasarım Perde’nin sektöre örnek teşkil eden başarı öyküsü Levent’te başladı. Tasarım Perde bugün, dünyaca ünlü seçkin markaları bünyesinde barındırıyor.

about tasarım perde

Fabricut, Vervain, Trend, S.Harris, Stroheim, Nobilis, Guelle Lamadrid, Les Creations, Misha Handmade Wallpaper, Missoni, Duralee , Highland Court , Veraseta , Kanchi gibi ünlü markaların yanında kendi üretimi olan perdelik ve döşemelik kumaşlar ve duvar kağıtlarıyla anahtar teslim ev projelerine imza atıyor.

Ayrıca tüm dikiş prosedürlerinin kendi atölyelerinde gerçekleştirildiği, kişiye özel hazırlanan modellerle evlere özgün kimliklerini kazandırmaya devam ediyor. 

Tasarım Perde, Türkiye’nin başarılı mimar, iç mimar ve tasarımcılarıyla iş birliği içerisinde çalışarak çok sayıda projeye imza atmaya devam ediyor. Her zaman müşterilerine en yeni trendleri sunmayı ve daha özel hizmetler vermeyi amaçlayan Tasarım Perde’nin, önümüzdeki dönemde Nişantaşı’nda açacağı üçüncü mağazasında müşterilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Curtains and Upholstery Fabrics

Wall Coatings

Decorative Materials

Our Business Partners

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.
Ahmet Götürmen

Ahmet Götürmen,
İyi Fikir Medya / Kurucu

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.
Deneme Yorum

Deneme Yorum,
İyi Fikir Medya / Kurucu

Blog

Bizden haberler ....

INSTYLE HOME

INSTYLE HOME

Perde ve döşemelik kumaşta en köklü firmalardan Christian Fischbacher.İsviçre kökenli firma 200 yılı aşkın tarihiyle İta ...

Read more

Contact

Tasarım Perde
Levent Cad No: 43 1, Levent Beşiktaş İstanbul

0 (212) 325 44 80

info@tasarimperde.com